Spuštěny přihlášky na Medikemp

medikemp aktuality HsL

Až do 30. dubna můžeš podat přihlášku na letošní Medikemp, který se koná 29. srpna – 1. září 2024 na naší fakultě. S přihláškou ale rozhodně neotálej, datum doručení kompletní přihlášky je totiž jedním z kritérií při výběru letošních kempařů. Takže čím dříve, tím lépe!

Čekají tě 4 intenzivní dny plné stáží na teoretických ústavech naší fakulty a na klinických pracovištích, které sdílíme s Fakultní nemocnicí Hradec Králové. Nezapomněli jsme ani na tipy a triky pro přípravu na přijímačky.

Bude samozřejmě čas i na zábavu, výlety, pokec s našimi mediky a hlavně seznámení s tvými vrstevníky, které stejně jako tebe zajímá to jediné  je pro mě medicína ta pravá? Tak se přihlas a věř, že během kempu si na tuhle otázku určitě odpovíš. 

Více informací o Medikempu a fotky a videa z předchozích ročníků najdeš na webu naší fakulty

Přihlásit se na Medikemp můžeš, pokud studuješ 3. ročník gymnázia či zdravotnického lycea a do 28. srpna 2024 ti bude 18 let. Součástí přihlášky je natočení krátkého motivačního videa a doložení prospěchu za 1. pololetí školního roku 2023/2024. Bližší informace k přihlašování jsou na webu naší fakulty.

Jestli jsi mezi vybranými, se dozvíš do 31. května prostřednictvím Studijního informačního systému, přes který se přihlášky podávají.

Těšíme se na tebe!